Księgowość ze wsparciem doradczym

Szanowni
Państwo

Mam niezwykłą przyjemność współpracować z klientami firmowymi od 2009 r. kiedy razem z moim wspólnikiem Panią Ireną Kardynał założyliśmy spółkę cywilną, której działalność kontynuuje Kardynał&Kardynał sp. z o.o. Ze wszystkimi klientami staram się utrzymywać kontakt osobisty i telefoniczny doradzając im we wszystkich sprawach z pogranicza księgowości, finansów i prawa spółek. Klienci nasi ściśle współpracują zawsze z jedną wyznaczoną księgową mającą uprawnienia do prowadzenia księgowości samodzielnej oraz kadrową, która pomaga optymalizować koszty wynagrodzeń. Nad obsługą każdej firmy pracujemy zespołowo, dokładając wszelkich starań żeby kontakt z Państwem przebiegał na bieżąco, bez opóźnień i zawsze z gotową odpowiedzią na zadane pytania.

Misja

Naszym długoterminowym celem jest tworzenie dla naszych Klientów takich struktur i warunków dla prowadzenia biznesu aby mogli go oni prowadzić bezpiecznie, optymalnie i bez zbędnego zaangażowania w kontakty z administracją skarbową.
podpis


Zespół

jaroslaw_kardynalteamarrow

Jarosław Kardynał
Prezes Zarządu
Ekspert ds. optymalizacji podatkowej oraz znawca prawa spółek. Wykształcenie prawnicze zdobywał na Uniwersytecie Wrocławskim, a ekonomiczne o specjalizacji Zarządzanie Finansami Przedsiębiorstw na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu biznesem z różnych branż. Znawca prawa spółek handlowych, uczestniczył w tworzeniu ponad 70-iu spółek oraz 6-iu przekształceń.

Irena Kardynał
Główna księgowa/ Członek Zarządu
Jako Główna księgowa biura Spółki w Żaganiu obsługuje wraz z towarzyszącym jej zespołem wykwalifikowanych pracowników ponad 50 spółek i 30 działalności gospodarczych z terenu głównie woj. Lubuskiego. Certyfikowana księgowa, której Minister Finansów wydał w 2008r. certyfikat o numerze 32249/2008. Przed założeniem Kardynał&Kardynał pracowała ponad 20 lat na stanowisku urzędnika kontroli skarbowej w Urzędzie Skarbowym.

Irena Kardynałteamarrow
Bernadeta Brzozowskateamarrow

Bernadeta Brzozowska
Kierownik Działu Kadr i Płac
W Kardynał&Kardynał kieruje procesami rozliczania płac w firmach Klientów przy pomocy zespołu wykwalifikowanych pracowników. Przed nawiązaniem współpracy z Kardynał&Kardynał prowadziła Kadry i Płace dla dużej firmy z branży FMCG. Będąc 15 lat w zawodzie gwarantuje wysoki poziom przygotowania do pełnionej roli. Do dodatkowych jej specjalizacji można zaliczyć rozliczenia PFRON – fundusz osób niepełnosprawnych, rozliczenia SODRA – niemiecka kasa urlopowa.

Małgorzata Białonoga
Główna Księgowa
Jako Główna księgowa biura Spółki we Wrocławiu obsługuje wraz z towarzyszącym jej zespołem wykwalifikowanych pracowników ponad 40 spółek i 15 działalności gospodarczych z terenu głównie woj. Dolnośląskiego. Po wzbogaceniu swojego wykształcenia na kierunku informatycznym stała się również specjalistą od automatyzacji procesów wymiany informacji księgowych. Prowadzi księgowość dla klientów z różnych branż, w szczególności budowlanej oraz deweloperskiej, rozlicza spółki z rynku New Connect.

Małgorzata Białonogateamarrow
Hanna Stefańskateamarrow

Hanna Stefańska
Główna Księgowa
Jako Główna księgowa biura Spółki w Warszawie obsługuje wraz z towarzyszącym jej zespołem wykwalifikowanych pracowników ponad 51 spółek i 19 działalności gospodarczych z terenu woj. Mazowieckiego. Dzięki ugruntowanej wiedzy merytorycznej prowadziła szkolenia z obszaru księgowości i obsługi programu klasy ERP dla przyszłych pracowników Centrum Usług Księgowych. Prowadzi księgowość dla klientów z różnych branż, w szczególności edukacyjnej, handlowej oraz IT.

Podstawowe
dane

Kardynał&Kardynał sp. z o.o. zarejestrowana w Rejestrze Przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Zielonej Górze VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sadowego pod numerem KRS 0000464121 z siedziba w Żaganiu (Plac Wolności 6/1, 68-100 Żagań), o kapitale zakładowym 100.000,00 zł, REGON 081138451, NIP 9241902588.
krsPobierz KRS
w formacie pdf